Edukacja, Nauka Kategoria: Edukacja, Nauka

Ostatnio dodane do Kawowego Katalogu:

 • Librus »

  Aplikacja Librus dostępna jest w 2 wariantach, które różnią się liczbą funkcji. Wariant podstawowy jest bezpłatny, wariant Mobilne dodatki jest płatny. Działanie poszczególnych funkcji aplikacji Librus (niezależnie od wariantu) oraz aplikacji Librus Nauczyciel może być uzależnione od ich wykorzystania przez szkołę.

  Dodatkowo aplikacja Librus dla oddziałów przedszkolnych ma inny zakres funkcji niż wersja dla szkół. Szczegółowy zakres modułów i funkcji dostępny w aplikacji dla szkół i oddziałów przedszkolnych znajduje się na stronie aplikacji Librus.

  Data dodania: 22 02 2023 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła paralotniowa - flyschool »

  Moim marzeniem było latać! Dzięki szkole Flyimage to marzenie się spełniło! Flyimage oferuje kursy latania na paralotni oraz sprzedaż sprzętu. Szkoła działa na rynku już od 1992 r. przez co ma ze sobą duży bagaż doświadczenia, co widać na ich szkoleniach i bogatej ofercie. Jeśli chcą Państwo się zapoznać z ofertą zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 07 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Http://sklep.sphcredo.pl/ »

  Oferujemy Państwu niezwykle korzystne usługi promocyjno - handlowe. Udostępniamy podręcznik i zakresu transportu drogowego, druki niezbędne podczas prowadzenia ośrodka szkolenia kierowców, materiały do wyposażenia sal wykładowych, oznakowania pojazdów szkoleniowych i wiele więcej. Od samego początku funkcjonowania firmy wspieramy akcje charytatywne, udzielamy także wsparcia drużynom sportowym, inicjujemy także konferencje dla branży transportowej. Wszystkie nasze działania, mają na celu poprawienie bezpieczeństwa na polskich jak i zagranicznych drogach. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Http://dobreosk.pl/ »

  Najlepszy kurs jazdy dla kierowców na platformie dobreosk. pl. Materiał szkoleniowy został precyzyjnie opracowany i w zakresie każdej kategorii prawa jazdy został podzielony na lekcje, które skutecznie przeprowadzą Państwa przez proces szkolenia, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 13 lipca 2012 r. w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy na prawo jazdy : anlex.radom.pl »

  Stosujemy metody zapewniające spokojne i bezstresowe nabywanie umiejętności. Nasza firma wyróżnia się miłą atmosferą co w znacznym stopniu wpływa na przyswajanie wiedzy przez naszych kursantów. Nasza firma umożliwia wykonanie na miejscu niezbędnych do rozpoczęcia kursu badań lekarskich. Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i bogate doświadczenie do efektywnej nauki swoich kursantów.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.l-star.pl/naukajazdy/egzamin/nowy_egzamin__na_prawojazdy/15,1.htm »

  Poszukujesz najlepszej szkoły jazdy i nie wisz którą wybrać? To świetnie trafiłeś! Szkoła jazdy L-star przygotuje cie do egzaminu jak żadna inna szkoła. Od drugiej połowy 2009 roku dzięki mediom jest przedstawiona zdawalność w postaci rankingów. We wszystkich zajmujemy czołowe miejsca. Dzięki dobrej reputacji większość naszych kursantów jest "z polecenia". Naszą reklamą nie są spoty w radiu, plakaty czy tony ulotek – naszą reklamą są ludzie: usatysfakcjonowani, zadowoleni, wykazujący się właściwą znajomością przepisów drogowych i ponadprzeciętną umiejętnością kierowania. Jeśli chcesz zdać prawo jazdy koniecznie odwiedz naszą strone i zapisz się już dziś!

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja, Nauka