Miasta, Regiony Kategoria: Miasta, Regiony

Ostatnio dodane do Kawowego Katalogu:

 • Autoryzowany Dealer Peugeot »

  W zakresie napraw mechanicznych i blacharsko-lakierniczych:

  Priorytetowe przyjęcie pojazdu do przeglądu lub naprawy (w tym: - zdiagnozowanie/sprawdzenie pojazdu w pierwszej kolejności, przystąpienie do naprawy w możliwie najkrótszym czasie, zamówienie części zamiennych w trybie pilnym),
  Otwarcie ASO w godzinach 8. 00 – 18. 00 w dni powszednie i 8. 00 – 14. 00 w soboty,
  Możliwość podstawienia samochodu do ASO poza godzinami jego pracy,
  Wyznaczenie Doradcy Serwisowego odpowiedzialnego za obsługę i kontakty z Klientami Flotowymi, stale dostępnego w godzinach pracy ASO pod wskazanym numerem telefonu.

  Data dodania: 22 02 2023 · szczegóły wpisu »
 • MiCar »

  Potrzebujecie wynająć samochód osobowy? Trafiliście do właściwej wypożyczalni. Skorzystajcie z naszego podręcznego filtra, który ułatwi znalezienie oferty dostosowanej do waszych potrzeb. Micar to jedna z najlepszych wypożyczalni autr na dolnym Śląsku.

  Data dodania: 22 02 2023 · szczegóły wpisu »
 • HolTaxi »

  Jesteśmy doświadczonymi ludźmi, którzy znając temat pomocy drogowej od podszewki postanowiliśmy rozpocząć działalność polegająca na świadczeniu wysokiej jakości usług podczas problemów na drodze, kolizji jak i poważnych wypadków. Działamy szybko, a podstawowym wyznacznikiem naszego sukcesu jest dobra opinia klienta wraz z osobistym poczuciem dobrze wykonanego obowiązku. Postaramy się uczynić każdy problem dużo mniejszym, dbając o Państwa mienie i odpowiednie zabezpieczenie wszelkich powierzonych nam dóbr. Nasza firma to gwarancja dobrze wykonanej pracy przy rozsądnych cenach. Przekonaj się i zaufaj!

  Data dodania: 22 02 2023 · szczegóły wpisu »
 • Tanie taxi Wrocław »

  WICAR RADIO TAXI Wrocław serdecznie zaprasza! Nasza firma powstała już w 2010 roku i od tego czasu ilość osób która korzysta z naszych usług wciąż rośnie. Jednym z dodatkowych elementów naszych usług jest to że zawsze wysyłamy smsa do osoby która zamawiała taksówke gdy ta podjedzie na wyznaczone miejsce. Z nami zawsze dojedziesz na czas! Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami to zapraszamy na naszą stronę internetową na której znajdują się szczegółowe informacje lub kontaktować się telefonicznie na numer: 713-420-777 / 725-717-171

  Data dodania: 23 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.zapiecek.org.pl/dom-opieki-myszkow/ »

  Wspaniały dom opieki Zapiecek. Poszukujesz idealnego miejsca dla starszego czlonka swojej rodziny i chcesz go oddać w jak najlepsze ręce? To bardzo dobrze że trafiłeś na nas, Zapiecek to prywatny dom opieki który min. organizuje wyjazdy do ośrodka w Zabierzowie Bocheńskim gdzie zlokalizowana jest Chata Solna. Potrafimy również zapewnim morski klimat daleko od morza. Nasz pensjonat znajduje się w spokojnym miejscu dzięki czemu seniorzy mogą cieszyć się ciszą i spokojem.
  Podana cena ma charakter wyłącznie poglądowy i nie stanowi oferty w świetle prawa, w kwestji dokładnych cen prosimy o kontakt telefoniczny.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.rafin.pl/ »

  Jesteśmy jedną z największych spółek branży deweloperskiej na Dolnym Śląsku, posiadamy 241 mln zł kapitału zakładowego, co daje nam pożądane zabezpieczenie pod planowane inwestycje. Nasze projekty są pod każdym względem przemyślane i nastawione głównie na komfort i wygodę klienta. W tej chwili jesteśmy inwestorem w jedną z największych nieruchomości w mieście Wrocław, mowa o osiedlu Złota Podkowa, które jest w ciągłej rozbudowie, oferującej wygodne 2-3 pokojowe mieszkania na sprzedaż. Inwestujemy również w Dobre Osiedle znajdujące się w dzielnicy Zakrzów, oraz osiedle Kępa Mieszczańska, która oferuje mieszkania położone blisko kluczowych miejsc we Wrocławiu. Planujemy rozbudowę III etapu osiedla Złotej Podkowy oraz rozpoczęcie zupełnie nowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Reymonta. Naszymi klientami są głównie reprezentanci Polskiego rynku handlu, mianowicie Jeronimo Martins (Biedronka), Żabka Polska, Santander, ING, Openfinance, Orange czy Rossmann. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na której znajdą Państwo szereg wizualizacji 3D naszych projektów.

  Data dodania: 08 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://car-mar.com.pl/ »

  CAR-MAR to firma która wypożyczy Ci ekskluzywną limuzynę którą pojedziesz do ślubu. Mamy do zaoferowania limuzynę marki Mercedes S500 AMG Long która z pewnością nada elegancji temu jak że ważnemu dniu. Nasze usługi oferujemy przede wszystkim na terenie województwa Mazowieckiego oraz całej Polski, po uprzednim ustaleniu.

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Wrocław: Hostelabsynth.pl »

  Hoster Absynt serdecznie zaprasza! Hostel znajduje sie w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Wrocławia, 100 m od Wrocławskiego Rynku. Jeśli spędzisz noc w naszym hostelu gwarantujemy że nie będziesz zawiedziony. Do dyspozycji jest 106 miejsc noclegowych oraz apartamenty. Jeśli chcesz dowiedzieć się wiecej zapraszamy na na szą strone.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.darkcoffee.pl/sprzedaz-ekspresow-do-kawy »

  Najlepsza renowacja ekspresów do kawy tylko w Darkcoffe! Każdy ekspres jest dla nas wyzwaniem, którego z chęcią się podejmujemy i robimy wszystko aby wrócił do idealnego stanu technicznego oraz lśniącego wyglądu, jak za czasów jego najwyższej świetności. W przypadku wystąpienia awarii serwisanci udzielają bezpłatnych konsultacji telefonicznych, bądź przyjeżdżają na miejsce awarii w maksymalnym czasie nie dłuższym niż 24 h. W ramach renowacji zapewniamy:Sprawdzanie stanu technicznego oraz sporządzenie pełnego kosztorysu przed podjęciem działań serwisowych, Wyznaczenie daty pierwszego przeglądu technicznego, pełną pisemną gwarancję na wykonaną usługę. Oraz wiele innych, zapraszamy na naszą strone aby dowiedzieć się wiecej.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna »

  W gabinecie Perspektywy do Państwa dyspozycji jest godziwy jak również doświadczony psychiatra, psychoterapeuta. Gabinet psychologiczny z miejscowości Wrocław w obrębie pomocy psychoterapeutycznej proponuje Państwu: konsultacje psychiatryczne, poradnictwo pedagogiczne jak również psychoterapię personalną. Ośrodek Psychoterapii Perspektywy posiada swoją stronę internetową, na której ma miejsce kompletna oferta gabinetu psychologicznego, cennik, kontakt i dalsze ważne dane potrzebne osobie zaciekawionej kuracją czy też poradą psychologiczną.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Miasta, Regiony