Motoryzacja, Transport Kategoria: Motoryzacja, Transport

Ostatnio dodane do Kawowego Katalogu:

 • Autoryzowany Dealer Peugeot »

  W zakresie napraw mechanicznych i blacharsko-lakierniczych:

  Priorytetowe przyjęcie pojazdu do przeglądu lub naprawy (w tym: - zdiagnozowanie/sprawdzenie pojazdu w pierwszej kolejności, przystąpienie do naprawy w możliwie najkrótszym czasie, zamówienie części zamiennych w trybie pilnym),
  Otwarcie ASO w godzinach 8. 00 – 18. 00 w dni powszednie i 8. 00 – 14. 00 w soboty,
  Możliwość podstawienia samochodu do ASO poza godzinami jego pracy,
  Wyznaczenie Doradcy Serwisowego odpowiedzialnego za obsługę i kontakty z Klientami Flotowymi, stale dostępnego w godzinach pracy ASO pod wskazanym numerem telefonu.

  Data dodania: 22 02 2023 · szczegóły wpisu »
 • MiCar »

  Potrzebujecie wynająć samochód osobowy? Trafiliście do właściwej wypożyczalni. Skorzystajcie z naszego podręcznego filtra, który ułatwi znalezienie oferty dostosowanej do waszych potrzeb. Micar to jedna z najlepszych wypożyczalni autr na dolnym Śląsku.

  Data dodania: 22 02 2023 · szczegóły wpisu »
 • HolTaxi »

  Jesteśmy doświadczonymi ludźmi, którzy znając temat pomocy drogowej od podszewki postanowiliśmy rozpocząć działalność polegająca na świadczeniu wysokiej jakości usług podczas problemów na drodze, kolizji jak i poważnych wypadków. Działamy szybko, a podstawowym wyznacznikiem naszego sukcesu jest dobra opinia klienta wraz z osobistym poczuciem dobrze wykonanego obowiązku. Postaramy się uczynić każdy problem dużo mniejszym, dbając o Państwa mienie i odpowiednie zabezpieczenie wszelkich powierzonych nam dóbr. Nasza firma to gwarancja dobrze wykonanej pracy przy rozsądnych cenach. Przekonaj się i zaufaj!

  Data dodania: 22 02 2023 · szczegóły wpisu »
 • Tanie taxi Wrocław »

  WICAR RADIO TAXI Wrocław serdecznie zaprasza! Nasza firma powstała już w 2010 roku i od tego czasu ilość osób która korzysta z naszych usług wciąż rośnie. Jednym z dodatkowych elementów naszych usług jest to że zawsze wysyłamy smsa do osoby która zamawiała taksówke gdy ta podjedzie na wyznaczone miejsce. Z nami zawsze dojedziesz na czas! Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami to zapraszamy na naszą stronę internetową na której znajdują się szczegółowe informacje lub kontaktować się telefonicznie na numer: 713-420-777 / 725-717-171

  Data dodania: 23 04 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Motoryzacja, Transport